На яких колісних дисках краще їздити взимку

Багато водіїв знають, що в зимовий період часу розумніше використовувати штамповані диски, а литі залишити до літнього періоду.

Найчастіше звичайні диски в холодну пору вибираються з-за того, що розгледіти взимку красу дисків просто неможливо, через те, що вони забруднені брудом, льодом або снігом. Тому, естетика є не головним нюансом, на який варто звертати увагу.

Ще однією причиною, через яку, водії взимку використовують штамповані диски, є обробка доріг різними хімічними реагентами. Хімія негативно позначається на стані будь-яких дисків, тому дорогі і красиві литі диски, автомобілісти просто жаліють.

З огляду на той факт, що взимку якість доріг значно погіршується, ризик «влетіти» в яму значно збільшується. При попаданні в таку ситуацію, диски можуть бути пошкоджені. В цьому випадку, «штампи» водій при бажанні, може випрямити. Але, ось литі диски відновити часом неможливо.

Купуючи штамповані диски, можна значно заощадити, через те, що вони дешевше литих дисків. Звичайно, в разі, якщо водій може дозволити собі регулярно міняти литі диски, купуючі нові комплекти, то вибрати можна будь-який варіант. Але, тим не менш, досвідчені автомобілісти все ж радять вибирати «штампи», тому, що вони надійніше.

Add a Comment