ТОП авто з терміном користування більше 15 років

Жоден американський автомобіль не потрапив в цей список.

Згідно з дослідженням, проведеним аналізатором ринку IHS Markit, середній вік легкових автомобілів, що експлуатуються в США, близький до 12 років.

Крім того, середня тривалість володіння становить майже 80 місяців, що значно більше, ніж в 2006 році, коли в середньому початкові власники нових автомобілів тримали їх протягом приблизно 52 місяців.

На думку фахівців, тенденція збільшення середнього віку автомобілів і тривалості володіння в основному обумовлена  більш високою якістю автомобілів.

Недавнє дослідження iSeeCars виявило 15 кращих автомобілів, яких власники зберігають протягом 15 або більше років. Цікаво, що це все японські моделі, і 10 з них – Toyota.

Здивовані? Як говорить генеральний директор iSeeCars Фонг Лі: «Японські автомобілі відомі своєю якістю і надійністю, що підтверджується результатами цього списку».

ТОП авто з терміном користування більше 15 років

Як видно з таблиці, більшість транспортних засобів складають позашляховики, але є також ряд моделей з інших сегментів, включаючи седани, мінівени і пікапи.

Майже п’ята частина власників Toyota Highlander зберігає свої автомобілі не менше 15 років, що в два з половиною рази вище середнього показника по всіх автомобілях. Власники Prius відомі як одні з найбільш лояльних в США, і результати цього опитування доводять, що 16,2% власників Prius зберігають свої машини протягом 15 або більше років.

Add a Comment