Чи стане 2018 рік стане початком кінця авто на ДВС?

Аналітики кількох міжнародних дослідницьких компаній зробили прогноз: в 2018 році ми стали свідками піку продажів авто на ДВС. Після чого популярність машин на викопному паливі стане різко знижуватися
На думку багатьох дослідників автомобільного ринку, починаючи з 2019 року, продажі автомобілів, що працюють на двигуні внутрішнього згоряння, почнуть неухильно падати. Як вважають експерти, ця тенденція стала чітко простежуватися вже в другій половині 2018 року, і саме тому багато автовиробників закінчили попередній рік з невтішними результатами.
А ось продажу електромобілів і плагін-гібридів дають «зелене світло», пророкуючи збільшення їх популярності. Так, одне з найбільших в світі агентств Moody’s пророкує, що кількість продажів електромобілів в 2019 році буде рости, перекриваючи собою недолік попиту на авто на ДВС.
Зрозуміло, автомобілі на викопному паливі нікуди не зникнуть. Адже прихильників бензинових і дизельних авто в світі багато. Однак, опитування, проведене в травні минулого року Автомобільної Асоціацією США, показав, що 20% респондентів своїм наступним транспортним засобом бачать виключно електромобіль.
Інший опитування, європейський, проведений організацією Fully Charged, продемонстрував – власники електромобілів надзвичайно задоволені своїм переходом на електрику, і повертатися до авто на ДВС не збираються.
Цікаво, що причиною відмови від авто на викопному паливі більшість споживачів називають не прагнення захисту навколишнього середовища. Головне, що їх підкуповує в електромобілях і плагін-гібридах – це економічність і технологічність машини.
Наприклад, продавці автомобілів Tesla знають: саме тест-драйв продає їх електрокари.
«У більшості випадків, клієнт, хоча б раз проїхав на Теслі, повертається до нас. І каже, що після тест-драйву починає розуміти, наскільки авто на ДВС програє електрокару », – пояснюють вони.

Add a Comment