Машини за якими полюють перекупники

Багато людей купують автомобіль на вторинному ринку, не у всіх є фінансові можливості купити нову машину. Як не потрапити на перекупника і не купити авто з купою несправностей.

Автомобіліст вирішив поділитися своєю думкою щодо цієї теми. При покупці б.у. моделей необхідно бути дуже обережним, щоб не потрапити на перекупника.

Hyundаi Sоlаris, дуже популярна модель. Іномарка з сегмента недорогих авто. Саме цим зумовлена ​​популярність цієї корейської машини у перекупників. Як правило, перекупники купують за дуже низькою ціною таку модель на вторинному ринку. Потім проводять косметичний недорогий ремонт кузова. Авто набуває товарний вигляд і виставляється на продаж як «практично нова» за відповідною ціною.

Renault Logan, ще більш дешевий варіант, дуже популярний на ринку. Користується попитом у таксистів. Автомобіль має репутацію надійної машини в своєму ціновому сегменті. Ось це і може зіграти злий жарт з потенційним покупцем. Перекупники теж знають це.

Mitsubishi Lancer IX, популярна машина, як у автолюбителів, так і у тих, хто спеціалізується на перекуповування. Автомобіль надійний і відомий своєю динамікою. Користуються попитом машини випущені більше 10 років тому. Цим моментом і користуються перекупники.

Add a Comment