Американські радари на запорізькій трасі: що потрібно знати водіям (ФОТО)

Тепер зменшити швидкість на трасі “Харків-Сімферополь” доведеться навіть безстрашним лихачам. З 11 лютого на ній будуть встановлені нові американські радари TruCAM. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Про радари на дорогах будуть сигналізувати дорожніми знаками і патрульною машиною з синіми маячками. На спеціальну карту ділянки з радарами завдадуть спеціальної червоної розміткою. Можна сміливо зробити висновок – поліція зробила все, щоб запобігти конфліктним ситуаціям і транспортним колапсам.

Саме тому кожен водій в межах міста буде платити штраф, якщо перевищив швидкість. Нормою стали європейські показники, а це – до 50 кілометрів на годину. За перевищення його до 20 кілометрів, потрібно буде заплатити 255 гривень, до 50 кілометрів – уже 510. Ну а якщо водій натиснув педаль газу до упору, і перевищив швидкість ще більше – він позбудеться прав і заплатить понад 3000 гривень.

В Україні вже встигли з’явитись чутки, що використання подібних радарів є незаконним. Але суди відразу ж спростували дану інформацію.

Add a Comment