Новий електромобіль Mini: відомі технічні характеристики

Новий електромобіль Mini, який створить британський автовиробник, буде «гарячим» хетчбеком. Для нього вже придумали назву – Cooper S E.

Mini Cooper S E побудують на базі трьохдверного хетчбека Mini і стандартної платформи UKL1, яку модернізують, щоб була можливість встановити електромотор і літій-іонну батарею. Електрична силова установка повинні бути дуже потужними, адже мова йде про високопродуктивний хетчбек. На жаль, її характеристики поки ще нам не відомі. Електричний Mini Cooper S E отримає електромотор в 135 кВт від BMW i3S, але офіційно ця інформація не підтверджена.

Зате ми знаємо, що запас ходу у Cooper S E складе не менше 320 км. Звичайно, вже зараз багато електромобілі мають такий запас ходу, а в майбутньому він ще більше збільшиться. Тому Mini потрібно подумати про збільшення запасу ходу хоча б до 400 км. Тоді хороший попит на їх електрокари практично гарантований.

Зовні Cooper S E буде нагадувати звичайний хетчбек Cooper S, хоча деякі відмінності заплановані. Значить, «гарячий» електричний хетчбек отримає традиційний для британської компанії дизайн.

Очікується, що офіційна прем’єра Mini Cooper S E відбудеться в другій половині 2019 року. Незабаром після цього він з’явиться в продажу (приблизно за 30 000 фунтів стерлінгів).

Add a Comment