Як заробити на особистому автомобілі

 Хоч автомобіль і є засобом пересування, але його утримання обходиться власнику зовсім не дешево. Тому все ж буде правильніше особистий транспорт називати предметом розкоші. Людина півжиття мріє придбати автомобіль, збираючи на нього необхідну суму, а після покупки розуміє, що «залізний кінь» вимагає постійних грошових вливань: заправка, страховка, заміна витратних матеріалів, техогляди, ремонти, тюнинг і інші витрати, про які раніше, будучи пішоходом, він навіть не знав.
Але все ж є кілька перевірених способів заробітку на особистому автомобілі, коли машина не тільки буде повністю окупати витрати на своє утримання, а й приносити господареві стабільний прибуток. Ми не будемо розповідати, як заробити додаткові гроші, нелегально таксуя в мегаполісі. Даний вид заробітку і так всім добре відомий. Краще зупинимося на маловідомих способах заробітку, які також можуть бути досить прибутковими.
Оренда автомобіля
Іноді трапляється, що людина володіє відразу декількома автомобілями, або немає необхідності в експлуатації власного автомобіля (робота поруч, їздити нікуди не треба). В даних випадках можна здавати авто в оренду. Звичайно, є серйозні ризики, адже немає ніякої гарантії, що орендар буде дбайливо поводитися з машиною, тому дуже важливо в договорі обумовити всі деталі оренди, навіть найдрібніші. Наприклад, заборона використання авто в таксі, ліміт пробігу, а також, хто буде оплачувати ремонт авто в разі ДТП. Це лише мала частина всіх нюансів, які можуть виникнути в процесі здачі авто в оренду, тому найкраще здавати авто в оренду через великі перевірені компанії, наприклад, https://rentacars.kz/astana, які знають всі тонкощі даного виду бізнесу. Правда, власнику авто доведеться віддавати частину прибутку компанії, зате ви не обтяжені пошуком і укладанням договорів з орендарями.
Робота автоінструктор
Охочих навчитися добре водити автомобіль з кожним днем ​​все більше. Не завжди практики в автошколах досить, тому учні звертаються до приватних автоінструктор, щоб удосконалити свої навички водіння. Слід зазначити, що даний бізнес пов’язаний з нервами, адже найчастіше водії «знущаються» над автомобілем, відпрацьовуючи початок руху і перемикання передач. Крім того, ваш автомобіль не обладнаний для навчання, тому є певний ризик, що учень переплутає педалі і в’їде в перешкоду.
Кур’єр на особистому авто
Зараз знайти підробіток кур’єром на особистому авто в великому місті не складає труднощів. Перевагами даного виду заробітку є вибір графіка роботи, можна займатися доставкою товарів у вільний від основної роботи час. Крім того, як правило, компанії-наймачі оплачують витрати на паливо. Але є і неприємні моменти. Якщо ви потрапите в ДТП, в результаті якого товар прийде в непридатність, то вам доведеться повністю відшкодувати його вартість з власної кишені. Також застосовуються штрафи за невчасну доставку товарів.
Реклама на авто
Мабуть, найпростіший і пасивний заробіток на автомобілі. Хоча і оплата тут не дуже висока, зате ви користуєтеся своїм автомобілем в звичайному режимі, їздите по своїх справах, при цьому заробляєте гроші. Досить прикріпити на авто рекламну наклейку. Зазвичай рекламодавці вимагають, щоб в день автомобіль з рекламою проїжджав певну кількість кілометрів, так що оплата відбувається згідно з показаннями одометра.

Add a Comment