Експеримент показав, що поїздка на Tesla – мука

В кінці 2018 року Ілон Маск пообіцяв власникам Tesla, що покриє фірмовими зарядками Supercharger 100% території Європи. Йому особливо ніхто не повірив: плани Tesla по відкриттю зарядок ніколи не виконуються в строк.

В Україні зарядки Тесла тільки планують розпочати встановлювати, але в тій же Європі, де їх за логікою має бути досить, поїздка на Tesla – скоріше мука, ніж задоволення, показав експеримент кореспондента Bloomberg, проїхала на електрокарі за маршрутом в 715 миль (1150 км) з Парижа в німецький Мангейм і назад.

Пам’ятаючи про те, скільки коштує Tesla (близько 130 тисяч доларів), кореспондент звертає увагу на те, що потенційних покупців електрокарів зупиняє гостра нестача зарядних пристроїв. Згідно з опитуванням, проведеним Ipsos Mori, 41% німців і 36% французів побоюються, що не зможуть зарядити свій автомобіль.

Мері Мавад зробила чотириденну поїздку по французьким дорогам, але зізнається, що майже 13% всього часу їй довелося витратити на зарядку свого електромобіля. І це без урахування часу на невдалі спроби знайти зарядну станцію. Також репортер скаржиться, що Tesla розмістила свої Supercharger в першу чергу в люксових готелях.

А одного разу, заряджаючись на одній заправці, вона підрахувала, що до наступної їй належить їхати ще 225 км. Вона занепокоїлася, що її машина до наступного пункту може просто-напросто не дотягнути, тому вирішила заправитися на повну, що забрало у неї майже півтори години.

Add a Comment