Експерти підказали, як правильно вибрати зимову гуму на автомобіль

Цінні поради щодо вибору зимової гуми

У багатьох країнах Європейського Союзу зимова гума за законом є обов’язком водіїв. І хоча в Україні ще немає відповідних правил, вона лише незначно відрізняється від європейських лідерів у використанні сезонних шин, пише Хроніка.інфо з посиланням на Україні Кримінальна

Різноманітність небезпек, що виникають в літній і зимовий сезон, виключає можливість використання однотипних шин. Тому експерти компанії «Шини і диски» склали невеликий список популярних брендів, який покликаний допомогти покупцям зробити правильний вибір.

Малі та середні автомобілі. Водіння по місту. Водіння по маршруту

Debica Frigo 2

Це одна з найдешевших і популярних шин. Міцна, непогана для їзди по снігу через товстий протектор, але досить гучна і не дуже економічна. Краща альтернатива китайським шинам.

Nokian-WR D3

Найцікавіша пропозиція з Фінляндії. Шина відмінно підходить для їзди по снігу і в складних умовах, дуже добре зроблена, якщо ви їдете по погано очищеним дорогах, це хороший вибір. Також варто звернути увагу на наступника, модель WR D4.

Fulda Kristall Montero 3

Це досить дешева шина середнього розміру. Має поведінку вище середнього по сльоті і дуже низький рівень шуму. Добре підходить, щоб проїхати по місту, і по короткому маршруту, по добре розчищеної дорозі (наприклад, по шосе). Низький об’єм вказує на цю модель також на трасах, але ті, які добре очищені від снігу.

Hankook Winter I * Cept Evo W310

Це одна з найбільш універсальних шин, вона буде добре працювати на дорозі і в місті Hankook в даний час є одним з найбільш динамічно розвиваються виробників.

Sava Eskimo S3 +

Одне з найцікавіших пропозицій від цього виробника, низька ціна і досить хорошу якість роблять Sava хорошою альтернативою. Низький рівень шуму. Гірше з витривалістю. Низька частота відмов за ціною, аналогічною китайським шинам.

Pirelli Winter Snow Control III

Як в горах, це тільки для Pirelli. Або навіть на більш складних маршрутах. Дуже хорошу поведінку на снігу і хороше на льоду, гірше з низьким рівнем шуму. Дуже вдалий дизайн.

Великі машини. Водіння по місту. Водіння по маршруту

Michelin Alpin A5

Одна з кращих шин минулих років, оптимізована для їзди по місту і добре очищених доріг в Європі. Але і в більшому снігу не підведе. Хороша тяга поєднується з низьким рівнем шуму, що рідко. У нього довічна гарантія.

Nokian WR A3

Відмінна шина для їзди в більш складних умовах, завдяки асиметричному протектору, вона може дуже добре справлятися з поворотами навіть на високих швидкостях. Це абсолютно номер один для важкої зими. Гучна, але в наступника, WR D4- тихіше. .

Continental Conti Winter Contact TS 850

Переможець багатьох тестів, абсолютний номер один в сухіший зими, на снігу, також хороша. Шина призначена для більшості середніх і великих автомобілів, зокрема лімузинів.

Dunlop SP Winter Sport 4D

Одна з найтихішій – практично ідеально підходить для руху по маршруту. Вона працює трохи гірше в складних умовах, але відмінно працює на трасі. Вже з’явився наступник Dunlop Winter Sport 5, який також заслуговує на увагу.

Sava Eskimo HP2

Трохи спортивніша версія Sava Eskimo 3+, як і раніше дуже тиха і з пристойним поведінкою на мокрій і слизькій поверхні. Вона спокушає низькою ціною, гідною якістю і довговічністю.

Goodyear UltraGrip 9

Схожа на Dunlop, дуже хороша зимова шина для змішаних умов. Добре справляється як на снігу, так і на сльоті, тиха.

Nokian Hakkapeliitta 8

Для людей, що живуть в гірській місцевості. Насправді є тільки декілька виробників, які створюють шини для їзди по снігу і льоду, серед них: Nokian, GIs laved і Viking.

Add a Comment