Volkswagen показав тізер нового Passat


Volkswagen Passat дебютує на наступному тижні в Детройті.

Середньорозмірний седан Volkswagen Passat 2020 модельного року дебютує на наступному тижні в Детройті (США).

Новинка буде доступна в чотирьох невідомих поки що комплектаціях, без «зарядженої» версії GT – її продажі почнуться пізніше, пише Хроніка.інфо з посиланням на infocar.

Ціни швидше за все виростуть, в порівнянні з нинішнім авто.

У Сполучених Штатах у 2018 році автолюбителі розкупили 4,25 мільйона седанів. Це факт, повідомили хлопці з представництва Volkswagen в США, на своїй офіційній сторінці в соц.сети Твіттер. Крім цієї статистики, було опубліковано і тизер абсолютно нового Passat 2020 модельного року. На сьогоднішній день це наш перший погляд на НЕ закамуфльовані версію седана. Його офіційна презентація відбудеться вже наступного тижня на автосалоні в Детройті (США).

Як і личить подібним тізерам, на ньому ми не можемо розглянути новинку в усіх подробицях. Вірніше можемо, але тільки колісний диск нового Volkswagen Passat, який складається з п’яти спиць.

Воно обгорнуте в брудні шини ContiPro Continental. З повідомлень інсайдерів відомо, що довгоочікувана новинка отримає 17- і 18-дюймові колеса. А його високопродуктивна версія буде їздити на колісних дисках 19 радіуса.

Крім нових коліс і деяких оновлень екстер’єру / інтер’єру моделі, не варто очікувати якихось значних змін. Середньорозмірний седан і раніше побудований на тій же платформі, а не на модульної «візку» MQB, як раніше передбачалося. Крім того, модель як і раніше буде запропонована з 2.0-літровим двигуном з турбонаддувом, який видаватиме ті ж 174 кінських сили потужності.

Нова версія седана буде вироблятися на заводі в Чатануга, штат Теннессі (США). Чотири невідомих поки що комплектації будуть доступні при запуску моделі в продаж. Ціна швидше за все виросте, в порівнянні з нинішньою версією авто.

Add a Comment