Toyota опублікувала останній офіційний тізер моделі Supra

Компанія Toyota опублікувала останній офіційний тизер відродженого спорткара Supra, на якому зображені задній бампер, кришка багажника зі спойлером і ліхтарі. Публічна прем’єра новинки відбудеться в понеділок, 14 січня, на мотор-шоу в Детройті.

Нова Toyota Supra зовні нагадуватиме концептуальну модель FT-1, представлену в 2014 році, проте серійна машина, на відміну від прототипу, позбудеться рельєфного капота з прозорим вікном, бічних дзеркал на тонких ніжках і вузьких передніх фар.

Автомобіль отримає трилітровий бензиновий двигун фірми BMW потужністю 340 к.с. Від 0 до 100 км / год купе зможе розігнатися за 4,5 с. Двигун буде працювати спільно з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач ZF. В майбутньому японська компанія планує випустити гібридну версію моделі.

Перший примірник відродженого купе Toyota Supra буде проданий 19 січня цього року на торгах аукціонного дому Barrett-Jackson в американському Скотсдейлі (штат Арізона). Виручені кошти надійдуть до фонду допомоги військовослужбовцям, а також членам їх сімей, які постраждали від терактів 11 вересня 2001 року.

Add a Comment