В Україні переписали транспортний податок – кому доведеться розщедритися

Мінекономрозвитку опублікувало новий перелік розкішних авто

Міністерство економічного розвитку опублікувало свіжий список розкішних авто, власникам яких в 2019 році доведеться сплатити в казну 25 тис. Грн. транспортного податку. З огляду на той факт, що з 1 січня розмір мінімальної зарплати зріс, кількість люксових авто знизилося. Так, в нинішньому році було включено до переліку 299 марок і моделей.

Справа в тому, що закон зобов’язує автовласників сплатити податок з автомобілів, вартість яких перевищує 375 мінімальних зарплат. У нинішньому році це еквівалентно 1,565 млн. Грн., Тоді як в минулому поріг розкоші був встановлений на позначці 1,396 млн. Грн.

В результаті цього оновлений список схуд на 34 моделі автівок. Наприклад, більше не доведеться турбуватися про сплату податку на транспорт власникам позашляховиків BMW X4 і X3, а також Audi Q5. Можуть зітхнути з полегшенням і власники Ford Edge, а також ряду інших авто.

Зате не пощастило шанувальникам розкішного електромобіля Jaguar i-Pace, яких в минулому році придбали аж 13 одиниць – всім доведеться додатково розщедритися. Разом з тим, чомусь зі списку розкішних зникли всі без виключення моделі Tesla. Хоча нова Model S 2017 р.в. продається в Україні за ціною понад 3 млн. грн. – вдвічі дорожче встановленого законом порогу.

Add a Comment