В Росії побудували божевільну «Ниву 6 × 6»

У Росії побудували «аналог» «Мерседеса G-клас 6 × 6» – шестиколісну «Ниву». Результат просто чудовий! Абсолютно пересічна «Нива» перетворилася в шестиколісного монстра. Нова п’яти дверна «Нива 6 × 6» з двома задніми осями, яка чудово справляється навіть з найскладнішими перешкодами на бездоріжжі, повідомляє Юліан Рабе в AutoBild (Німеччина).

Користувачі «Ютуб» з каналу Garage 54 побудували російський «аналог» «Мерседеса G-клас 6 × 6» (Mercedes G-Klasse 6 × 6) – шестиколісну «Ниву». Результат їхньої роботи просто чудовий!

Російські користувачі «Ютуб» з каналу Garage 54 перебудували абсолютно пересічну «Ниву» в шестиколісного монстра. Красиві фото інших автомобілів з колісною формулою 6 × 6 викликали інтерес у групи ентузіастів з Новосибірська, які вирішили дати відповідь культовим «многооснікам» на кшталт «Мерседеса G 53 AMG 6 × 6» (Mercedes G 63 AMG 6 × 6) або «Хеннессі Велоцираптор» (Hennessey VelociRaptor).

Тепер учасники Garage 54 показали результати своєї праці на власному ютуб-каналі: у них вийшла п’яти дверна «Нива 6 × 6» з двома задніми осями, яка чудово справляється навіть з найскладнішими перешкодами на бездоріжжі.

В Росії побудували божевільну «Ниву 6 × 6»

В Росії оживляють «автомобілі з могили»

Восени 2018 російські ютубери провели воістину курйозний експеримент: вони перевірили, в якому стані опиняться машини, якщо їх закопати і залишити на рік в землі. Влад і його команда розкопали три старі машини – «Ауді 100 (C3)» (Audi 100 (C3)), «Тойоту Короллу» (Toyota Corolla) п’ятого покоління і «Ладу 1200», які цілий рік провели глибоко в землі, і спробували «оживити» їх. Як ви думаєте, вони завелися? Результат виявився просто неймовірним! Дві з трьох машин навіть через рік перебування в земляному полоні завелися!


В Росії оживляють «автомобілі з могили»

Add a Comment