У Києві на парковці “Епіцентру” розбили вікно авто і пограбували його власницю. Прибулий патруль запропонував не писати заяву


У Києві в середу, 9 січня, невідомі напали на автомобіль, який виїжджав з парковки у “Епіцентру” на Кільцевій дорозі, 1Б. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила постраждала в інциденті Ольга Семенова.

За словами дівчини, її автомобіль був припаркований недалеко від головного входу в будівельний гіпермаркет, подія трапилася близько 20:00, навколо було багато людей. Ольга сіла в авто, завела його, і в цей момент переднє скло розбили невідомі. Зловмисники через розбите вікно вихопили сумку з документами. За словами дівчини, їй вдалося розгледіти силуети двох чоловіків. Пізніше вона додала, що вони були неукраїнської зовнішності.

“Мені допомогли 2 хлопця. Сумку з документами вони врятували. Поки викликала наряд, виявилося, що пів години до цього знову ж двоє зробили те ж саме з дівчиною на ідентичною машині, але пару км від цього місця … Раз сумку повернули, то мій випадок буде розглянутий як дрібне хуліганство. Прибулий патруль намагався відрадити від доцільності написання заяви. Заяву я таки залишила “, – повідомила Ольга Семенова.

У Києві на парковці “Епіцентру” розбили вікно авто і пограбували його власницю.

Add a Comment