Тесла влетіла в дерево на 150 км \ год. У водія немає ні подряпини. Відео

Травмовано хіба що його психіка.

Суперечка про те, наскільки безпечні автомобілі Tesla, йде вже не перший рік. То в них на рівному місці гинуть люди через помилку автопілота, то водій виживає в аварії, врізавшись в дерево на швидкості 150 км / ч.

В результаті аварії, а назвати інакше цю аварію язик не повертається, автомобіль Tesla X було понівечено до невпізнання. Більш того, зіткнення з деревом спричинило пожежу. Що стало причиною ДТП – невідомо. Поліція спільно з представниками компанії-виробника автомобіля веде розслідування. Інших людей, крім водія, в електромобілі не було.

«Зіткнення на високій швидкості може привести до пожежі в будь-якому транспортному засобі, а не тільки в електромобілі», – прокоментували загоряння в компанії Tesla.

Цікаво не те, куди так поспішав водій в 7 ранку, і не те, чи був включений автопілот, або навіть чому сталася пожежа, а то, що чоловік, який сидить за кермом, зовсім не постраждав. Більш того, водій, який є працівником компанії Tesla, сам вибрався з автомобіля. Щоб упевнитися в тому, що його здоров’ю ніщо не загрожує, поліцейські відправили чоловіка на обстеження в лікарню, але і там медики не змогли знайти у щасливчика скільки-небудь серйозних травм.

Відео на наступній сторінці.

Add a Comment