Старий Renault Duster буде випускатися з новим дизайном. (ФОТО)


В мережі Інтернет оприлюднені перші фотографії з проведених тестових випробувань паркетника Renault Duster першого покоління, що пройшов процедуру рестайлінгу.

На даний момент автомобіль, який ви бачите на фотознімках, обклеєний спеціальною плівкою для маскування. Проте, на ній можна розглянути, що оновлений автомобіль обладнаний новими бамперами, і гратами радіатора іншого стилю, яка виконана в стилі Duster нової генерації.

Наступною зміною стала «начинка» фар – в них внесено доповнення у вигляді смужки світлодіодів. Імовірно, на кросовер також був встановлений новий капот. Основною країною для продажу автомобіля визначена Індія.

У салоні оновленої моделі автомобіля виконана нова обробка і встановлена більш досконала система мультимедіа. Є велика ймовірність того, що навіть в стандартну комплектацію увійдуть дві подушки безпеки і парктроник.

З гами силових установок буде прибраний основний дизель об’ємом півтора літри і потужністю 85 л.с. Тепер вона буде складатися з бензинового двигуна об’ємом 1,5 літра і потужністю в 106 к.с., а також дизельної установки потужністю в 110 к.с.
Вихід автомобіля на індійський ринок запланований на весну наступного року.

Add a Comment