Шахрайство з Єврономерами: як не “вскочити в халепу” під час купівлі такого автомобіля

 Експерти розповіли про новий вид афери за участю автомобілів на «евробляхах».

У зв’язку з останніми законами про розмитнення, деякі машини з європейської реєстрації (власники яких вирішили від них позбутися, так як розмитнити їх вийде дуже дорого і незабаром вступають в силу величезні штрафи за нерозмитнені авто) зараз можна знайти за смішну ціну в 500 – 1000 доларів США

На даний момент українські закони забороняють покупку «Єврономерів» у власника з України. Щоб легалізувати автомобіль, його доведеться вивозити з країни, шукати власника, знімати з обліку в країні реєстрації і тільки після цього ввозити назад в Україну, де тільки після всього цього його дозволять розмитнити.

Такий шлях для багатьох став непереборною перешкодою. Для одних стало проблемою знайти реального власника машини, іншим же просто лінь проходити такий складний шлях. Тому вони намагаються позбутися проблемного автомобіля скоріше. Як результат на сайті оголошень можна знайти цілком пристойне авто на європейських номерах, що стоїть як мобільний телефон.

Потрібно розуміти, що низька ціна в даному випадку це пастка, і купивши таку машину задешево, ви отримаєте разом з нею купу проблем і величезні штрафи в майбутньому.

Add a Comment