Названо авто з самими якісними штатними аудіосистемами. Відео

Машини з кращим автозвуком.

Пройшли ті часи, коли машини надходили до клієнтів зі звичайним CD-пристроєм.

Зараз навіть найпростіші моделі оснащені власними специфічними звуковими системами.

В цілому за багато років еволюції акустичні системи стали краще на порядок, і навіть в автомобілях початкового рівня зараз можна отримати якісний звук.

Але топові системи вражають особливо. Як правило, вони створюються в результаті об’єднання автовиробників з відомими брендами в музичному бізнесі для отримання виключно високоякісного звуку.

Що, ми розповімо вам про деякі найкращих варіантах на ринку.

Ауді

Протягом багатьох років Ауді продає свої топові моделі зі звуковими системами Bang & Olufsen. Поряд з чудовим звуком, динаміки цих систем також виглядають вражаюче.

Особливо ефектно виглядають виїжджаючі з передньої панелі високочастотні динаміки, що встановлено на розкішному седані А8. А флагманська 3D Advanced Sound System включає в себе 23 динаміка і відтворення звуків в форматі 3D.

BMW

Компанія BMW своїх топові моделі, включаючи автомобілі 7 Series, пропонує системи об’ємного звучання Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound System. Вона складається з 16 динаміків і 10 каналів задля першокласного звучання, видаючи Потужність 1400 Вт.

У разі якщо ви не можете дозволити собі таку потужну і дорогу систему, баварський автовиробник запропонує більш бюджетний, але також гідний і преміальний варіант від Harman Kardon.

Jaguar Land Rover

Британський концерн Jaguar Land Rover використовує в своїх автомобілях аудіо-бренд Meridian, який можна знайти в багатьох салонах марки.

Ця система унікальна тим, що використовує спеціальний комп’ютер, який змішує звуки. Топові версії, такі як Range Rover Velar, оснащені системами на 12 динаміків і потужністю в 1600 Вт.

Lexus

За інформацією, наданою фахівцем по звуку Марком Левінсоном, жоден автомобіль, крім Lexus, не володіє відповідною власної акустикою, яка б відповідала рівню марки. Власне кажучи, саме у співпраці з Левинсоном Lexus і розробив свою власну і унікальну за якістю систему.

Головна особливість – аудіосистеми призначені виключно для кожної моделі Lexus, і за словами багатьох експертів, це одні з найефективніших автомобільних аудіосистем в світі, включаючи спеціальну технологію для зниження ваги і енергоспоживання.

Porsche

Burmester дещо розуміє про автомобільні аудиосистеми вищого класу, тому що, поряд з Porsche, компанія також поставляє системи для Mercedes, Maybach і Bugatti.

Будь-які моделі в лінійці Porsche використовують саме Burmester, а найбільш вражаюча може похвалитися 21 динаміком. У виробника також є спеціальний додаток, яке допоможе вам налаштувати систему відповідно до ваших музичними вподобаннями.

Seat

Якісні звукові системи не обмежуються тільки лише преміальними брендами. Чи не найдоступніші автомобілі в світі з хорошим звуком випускає іспанська марка Seat, що й не дивно, якщо врахувати їх молодіжну спрямованість.

Системи, розроблені разом з компанією Beats by Dre (більш відома своїми навушниками), встановлюються на моделі Ibiza і Arona. Це 8-канальні 300-ватні стереосистеми, які включають в себе цифровий звуковий процесор і декілька сабвуферів.

Volvo

Volvo має давні зв’язки з відомим і іменитими звуковими виробниками як Harman Kardon і Bowers & Wilkins, встановлюючи їх системи на деякі зі своїх автомобілів.

Перша встановлюється на сімейний позашляховик XC40, вона доступніша, і включає в себе 13 динаміків, також 7,1-канальний об’ємний звук.

Друга відома як Sensus Connect – вона видає високоякісний звук і має повну 1400-ватну схему з 18 динаміками, що створює неймовірний звук.

Add a Comment