Названі найпопулярніші б / у «евробляхи» в Угорщині

Вивчаючи статистику на угорському сайті Hasznaltauto, було встановлено, що найпопулярнішими Угорськими бюджетними старими автомобілями є – Сузукі сфіфт і Форд фокус. Саме їх найчастіше купують економні угорці.

В Угорщині старий Сузукі сфіфт зараз можна купити приблизно за 500 тис. Форинтів (50 000 гривень), а Форд фокус – за приблизно 1 млн. Форинтів (100 000 грн). Причому ці автомобілі «на ходу» і мають всю необхідну документацію.

Більшість відвідувачів сайту Hasznaltauto, а це найпопулярніший в Угорщині сайт з продажу б / у автомобілів, який щодня відвідують близько 300 000 чоловік, шукають машини вартістю до 2 млн. Форинтів. Вибір там дуже великий. Можна підібрати непоганий бюджетний варіант, що, власне, угорці і роблять.

Деякі українці теж купують старі автомобілі в Угорщині, а потім ввозять їх в Україну. Правда, останнім часом таких бажаючих стало значно менше, враховуючи вступ в силу нових правил розмитнення «евроблях».

Тим часом, за перші дев’ять місяців 2018 року в Угорщині продали 104 617 нових автівок. Це на 26,5% більше, ніж за аналогічний період 2017 року. При цьому імпорт старих машин в цю країну збільшився на 4%.

Add a Comment