“На вашій машині потрапили в аварію”. Киянка заявила про нову схему шахрайства з участю поліції


Киянка Олена Смирнова розповіла в Facebook про шахрайство з участю поліції. З її слів, нібито спочатку правоохоронці звинуватили сім’ю в тому, що на їх машині збили людину і зникли з місця злочину і запропонували мамі “спуститися вниз”, щоб домовитися. А коли сім’я обурилася – звинуватили чоловіка Смірнової в шахрайстві.

“Вчора (9 січня – прим. Ред.) Моїй мамі на домашній номер зателефонували з поліції і сказали, що нібито на машині, на якій їздить мій чоловік, а зареєстрована вона на тата, збили людину і зникли з місця злочину і запропонували мамі” спуститися вниз “, – повідомляє Смирнова. Мама сказала, що на машині їздить не вона, тому спустилася дочка і її чоловік Олексій Воробченко.

“Ми побачили людей в штатському, які оточили машину і вони почали наїжджати на Льошу, але стаття звинувачення вже змінилася, тепер йому ставили нібито шахрайство. Ніхто з них не представився і не показав ні документи, ні орієнтування на машину. Трохи пізніше на вимогу Льоші вони все ж дали свої ПІБ та посади “, – пише киянка і призводить прізвища силовиків: Олег Сінюченко, Максим Грищенко, Денис Кім, а також слідчий Ілля Моргун.

За її словами, вони з чоловіком викликали патрульних, які підтвердили, що перед ними дійсно поліцейські з Подільського райвідділу. “Біля машини на цей момент залишилися мої батьки з ключами. Льошу з лікарні прямо забрали ці перевертні в погонах, погрожували, що надінуть на нього наручники. Хоча жодного разу чітко сформулювати причину затримання вони не змогли”, – розповідає киянка. Машину, за її словами, в той день забрали на штрафмайданчик, а чоловіка здержалі.

Після того, як втрутився адвокат, з’ясувалося, що “затримання” було вироблено за статтею 208, а потім пред’явили 190, ч.4 – шахрайство (Досконале в особливо великих розмірах або організованою групою). “Звичайно ж, ніяких свідків не було в відділенні і в помині. Нібито якась жінка сідала в нашу машину і змінювала велику суму грошей і їй дали фальшиві гривні”, – пише Смирнова.

Однак після піднятого шуму і втручання захисника, сьогодні, 10 січня, чоловіка відпустили і дали йому папір, що претензій не мають. “Фейковий протокол нібито обшуку квартири додається, як і протокол затримання. Далі ми будемо: писати з адвокатом скарги на цих мудаків, в тому числі заступник начальника Подільського РУВС, і будемо подавати в Європейський суд з прав людини”, – зазначає киянка ..

Киянка заявила про нову схему шахрайства з участю поліції
Киянка заявила про нову схему шахрайства з участю поліції
Киянка заявила про нову схему шахрайства з участю поліції
Киянка заявила про нову схему шахрайства з участю поліції

Add a Comment