Які дешеві «евробляхі» можна купити зараз в Литві. Відео

Литва входить в число країн, звідки українці найчастіше привозять старі автомобілі. Але не всі знають, які недорогі б / у машини можна купити в цьому прибалтійській державі саме в цей час.

Якщо ви володієте «евробляхой» і досі не розмитнили її, то тоді вам краще поквапитися – 22 листопад закінчується пільговий період реєстрації. Поки ще «евробляху» можна зареєструвати зі знижкою в 50%. Звичайно, це можна зробити і потім, після 22 лютого. Але тоді доведеться платити повну вартість акцизу. До того ж, за нерозмитнену іномарку з кінця травня доведеться платити дуже великі штрафи.

Правда, у Верховній Раді вже зареєстрований законопроект, що передбачає продовження пільгового періоду розмитнення авто з іноземною реєстрацією. Але коли його розглянуть депутати – поки не відомо. І є дуже великі сумніви, що вони його взагалі затвердять.

Як би там не було, але недорогі автомобілі завжди будуть користуватися попитом в українців. А де їх можна купити? В тому числі, звичайно, і в Литві. «Автотема» пропонує дізнатися, які недорогі б / у машини зараз можна купити в цьому прибалтійській державі.

Відео на наступній сторінці.

Add a Comment