Експерти зруйнували популярні міфи про автомобільні ремені безпеки

Існує ряд причин, якими автолюбителі пояснюють своє рішення не пристібатися. Однак практично всі вони – не більше, ніж вигадка, не підкріплений суттєвими доказами.
Ремені не потрібні, якщо автомобіль обладнаний подушками безпеки.
Подушки розроблені таким чином, що вони працюють як зв’язка з подушками, а не замість них. Розкриваючись, подушка летить назустріч водієві і пасажирам зі швидкістю близько 300 км / год. Ремінь безпеки зменшує ризик травмуватися при зіткненні з подушкою на такій швидкості.
Невелика швидкість – можна не пристібатися.

Навіть на швидкості нижче 50 км / год при ДТП ви ризикуєте розбити головою скло і травмуватися.

Досвідчений водій не зобов’язаний ними користуватися.

Потрібно пам’ятати, що не обов’язково водій є причиною ДТП. Поломка, погодні умови, раптове погіршення стану здоров’я (наприклад інсульт) можуть стати причиною аварії. Ремінь безпеки страхує вас від непередбачених ситуацій.
Користування ременями – особисте рішення, ні на кого не впливає.

Непристебнутий водій може втратити контроль над автомобілем під час небезпечної ситуації. І тим самим збільшить збитки під час ДТП. Та й в правила дорожнього руху чітко регламентують їх використання.
Ремінь завадить вибратися при загорянні, або коли автомобіль тоне.

Дуже рідко. Якщо таке трапилося – найбільша небезпека для водія від удару перед падінням у воду або пожежею. Непристебнуті люди після цього будуть серйозно травмовані і вибратися з автомобіля їм буде проблематично. При використанні ременів шанси порятунку в таких ситуаціях на порядок вище.

Add a Comment