Автолюбитель створив незвичайну машину з двома рулями. Відео.

Чи можуть два водія одночасно керувати одним автомобілем?

Автотюнер mаstеrmilо82 вкотре створив дивовижний автомобіль, в черговий раз здивувавши всіх своїх фанатів. Ним став епічний Оpеl Cоrsа з двома працюючими кермами. Що забавно, кожен з рулів відповідає тільки за одне колесо. Так, пасажир управляє правим кермом, а водій лівим.

У першій частині відео показана хроніка збірки. Рульова рейка Оpеl була видалена і розрізана, щоб забезпечити незалежне рух передніх коліс. Рульове колесо з усіма необхідними зв’язками було встановлено на стороні пасажира, і, хоча на відео це виглядає досить просто, нам би дуже хотілося побачити більш детально, як це було зроблено. Але це працює, і результат вийшов настільки веселим, що ви просто собі не можете уявити.

Насправді те, наскільки добре пара водіїв управляє машиною, вражає. Швидше за все у автомобіля співвідношення кутів повороту керма і коліс різний, і правильно відчути кут повороту автомобіля з тільки одним повертають колесом водієві дуже важко. Хоча кілька разів вони синхронізуються дуже добре. І, що досить дивно, при їзді нічого не ламається.

Чесно кажучи, ми не можемо зрозуміти, чому автовиробники не пропонують це в якості опції. Може бути, ми не всі розуміємо про машинобудування.

Цікаво, що вийшло б, якби за другий кермо села ваша дружина? У вас б вийшло з нею домовитися про те, куди їхати, або ж ви б практично відразу виявилися в найближчому відбійнику?

Відео на наступній сторінці.

Add a Comment