Антирейтинг найнебезпечніших машин в світі: тримай дистанцію

 Фахівці розповіли, від яких автомобілів краще триматися подалі на дорозі. Цей рейтинг склали британські фахівці центру GoCompare Car Insurance.

Фахівці назвали власників німецьких авто небезпечними на дорогах. Чому? По-переше, за кількістю порушень ПДР. Саме за статистикою власники німецьких преміальних марок – Mercedes-Benz, Audi і BMW не дотримуються правил безпеки руху.

Так, у списку лідирують за кількістю виписаних штрафів водії BMW 4-Series 420d – 17,1%. Трохи менше у власників Audi A5 – 15,5% і в трійці лідерів опинилися керівники Mercedes-Benz E220 – 14,8%.

Звичайно, правила дорожнього руху порушують не тільки ті, хто керує автомобілями німецьких марок в списку небезпечних виявилися ще Land Rover Range Rover і Jaguar XF. Проте, інші моделі, які входять в «десятку» найнебезпечніших раз складаються з «Мерседесів» і «Ауді».

GoCompare Car Insurance ще назвали найбільш зразкових водіїв. Ними стали власники недорогих марок, корейських і японських віробніків.Так, в списку ще значаться Skoda Citigo, Ford Ka і Vauxhall Agila.

Це дослідження торкнулося тільки британських водіїв. У кожній країні ймовірно буде своя статистика. Але в цілому, як правило, порушують ПДР ті, у кого потужні дорогі автомобілі.

Add a Comment